Portal Pracy Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia
Newsletter
Współpracujemy z
Sonda
Który z poniższych czynników jest najbardziej motywujący do pracy?
umowa o pracę
oferty pracy - sonda21%
wysokie gwarantowane zarobki
oferty pracy - sonda38%
podstawa + premia od wypracowanego zysku
oferty pracy - sonda8%
spełnienie w wykonywanej pracy
oferty pracy - sonda21%
wysokie świadczenia socjalne
oferty pracy - sonda0%
możliwość awansu
oferty pracy - sonda11%

Sonda zakończona
Pozostałe sondy:
1. Czy uważasz za realne znalezienie pracy w internecie?
2. Czy korzystałeś juz z usług Agencji Zatrudnienia?
« Startuj z nami
« Dodaj stronę do Ulubionych
« Poleć stronę znajomemu
« Chcę zamieścić reklamęPortal Pracy Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia
WyszukiwanieOfert Pracy
Miejsce pracy: Branża:
 Szukaj 
Pokaż oferty z: Wybierz pracodawcę:
Rodzaj kontraktu: Słowo kluczowe:
Porady
Kandydat do pracy - co zyskuje współpracując z agencją rekrutacyjną?  

Aby pozyskać kandydatów do swojej bazy danych lub na zlecenie klienta, agencja podejmuje działania promocyjne, które dotyczą przede wszystkim organizacji i udziału w targach pracy, prowadzenia szkoleń i warsztatów ułatwiających potencjalnym pracownikom aktywizację zawodową, emisji ogłoszeń rekrutacyjnych w mediach oraz uaktywniania wszelkich kanałów informacyjnych, w tym również opisanych wyżej metod bezpośredniego dotarcia do kandydatów.

więcej »
 
Jak rozpoznać wiarygodną agencję?  

Po pierwsze: aktualny wpis do rejestru

Do prowadzenia działalności w zakresie agencji zatrudnienia niezbędne jest uzyskanie wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia prowadzonym przez Marszałków Województw. Rejestr agencji można obejrzeć na stronie www.kraz.praca.gov.pl. O wpis do rejestru może ubiegać się podmiot prowadzący działalność gospodarczą, który nie jest karany za nielegalne prowadzenie agencji zatrudnienia, nie zalega z realizacją zobowiązań podatkowych, opłacaniem składek na ubezpieczenia społeczne, zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych. Tylko agencja zatrudnienia, posiadającą certyfikat może świadczyć usługi w zakresie rekrutacji do pracy w kraju i zagranicą, doradztwa personalnego, pracy tymczasowej, poradnictwa zawodowego.

więcej »
 
Jak szukać pracy by znaleźć?  

Szukanie pracy zdaje się być zadaniem niełatwym, długotrwałym i stresującym, a jednak skoro innym się udaje… Aktywność, pozytywne myślenie i potraktowanie poszukiwań jak „projekt do realizacji” -  to klucz do sukcesu.
Na początek możliwie najbardziej precyzyjnie zdefiniuj swój cel: jaka praca i jakie stanowiska byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące i zgodne z wartościami, cechami, umiejętnościami? Jakie są Twoje oczekiwania i potrzeby? Co Cię motywuje?
Dogłębne przeanalizowanie tych tematów, wsparte poradą  doświadczonego konsultanta agencji rekrutacyjnej czy doradcy zawodowego, dostępnego w biurach karier, urzędach pracy , z pewnością pomogą, pozbyć się fałszywych przekonań, określić obszar poszukiwań i uniknąć błędnych decyzji.

więcej »
 
Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej?  

Rozmowa kwalifikacyjna to kolejny etap selekcji kandydatów do pracy. Oznacza, że aplikacja została oceniona pozytywnie. Ma na celu lepsze poznanie kandydata i zweryfikowanie informacji zamieszczonych w aplikacji.

więcej »
 
Jak bezpiecznie wyjechać do pracy za granicą?  

Planując wyjazd do pracy za granicę warto skorzystać z ofert polskich agencji. To wygoda i bezpieczeństwo. Kandydat do pracy nie musi sam szukać zatrudnienia w obcym kraju, negocjować stawek z pracodawcą zagranicznym, organizować transportu czy zakwaterowania – to wszystko załatwia agencja pośrednictwa pracy. Wszystkie informację o warunkach zatrudnienia pracownik otrzymuje  jeszcze przed wyjazdem. Umożliwia to zapoznanie się z wieloma ofertami i wybór najlepszej.

więcej »
 
Dlaczego warto pracować tymczasowo?  
  • Praca = dochód - dzięki pracy w agencji możesz podreperować swój budżet incydentalnie lub w dłuższym okresie czasu
  • Zdobywasz umiejętności i doświadczenie zawodowe wykonując zadania na wielu stanowiskach u wielu pracodawców - jest to bardzo ważny atut w późniejszym poszukiwaniu zatrudnienia
  • Prezentujesz się pracodawcy; dla 10% pracowników tymczasowych praca tymczasowa okazuje się w praktyce okresem próbnym, po którym pracodawca użytkownik zatrudnia pracownika na etacie
  • Możesz łatwo łączyć inne obowiązki z pracą (szkolne, studenckie, rodzinne tj. opieka nad dzieckiem); sam decydujesz i określasz w jakich dniach i godzinach jesteś dyspozycyjny i chcesz pracować.
więcej »
 

SAZ  praca  Geopard CMS  praca  NSF  
Oferty pracy  :: A-Z pracy  :: Partnerzy  :: O nas  :: FAQ  :: O rynku rekrutacyjnym  :: 
Mapa serwisu  ::  Polityka prywatności ::  najlepsze kredyty mieszkaniowe :: zamek książ :: Karty kredytowe :: Kredyty :: Panele podłogowe :: okna kraków